دیدار بلندترین مرد با کوتاهترین زن جهان در اهرام ثلاثه+ عکس – نیوزین

دیدار بلندترین مرد با کوتاهترین زن جهان در اهرام ثلاثه+ عکس

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، براساس رکورد‌های ثبت شده در کتاب گینس، بلندترین مرد کره زمین با کوتاه‌ترین زن کره زمین در کشور مصر با یکدیگر ملاقات کردند.
«Sultan Kösen» که اصالتا ترکیه‌ای است با 246.5 سانتی‌متر قد بلندترین مرد جهان است؛ همچنین «Jyoti Amge» با اصالت هندوستانی و 62.8 سانتی‌متر قد، کوتاه‌ترین زن جهان نام گرفته است.

دیدار بلندترین مرد با کوتاهترین زن جهان در اهرام ثلاثه+ عکس
رکورد هر دوی این افراد در سال 2011 در کتاب گینس ثبت جهانی شد؛ کارشناسان بهداشتی باور دارند، بلند قدی بلندترین مرد جهان ناشی از تولید بیش از حد هورمون رشد است که به عنوان اختلال «pituitary gigantism» شناخته می‌شود.
انجمن گردشگری مصر از این رکوردداران برای توسعه و بهبود گردشگری این کشور دعوت کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:دستگیری یک دانشجوی دندانپزشکی به خاطر شیرین کاری / عادل فیلم را پخش کرد و ..! + فیلم و عکستجاوز وحشیانه دوقلوها به دختر جوان تهرانی / شهروز و کامران به شلاق و تبعید محکوم شدند + عکستجاوز هولناک به کودک 7 ساله در پایان کلاس قرآن + عکسدستگیری مهدی مظلومی کارگردان در مرز زمینی آستارا + عکسجزییات قتل زن جوان پاکدامن توسط جوان 19 ساله ای که درخواست ارتباط شیطانی داشت / در تفت یزد رخ داد + عکسشکنجه جنسی دختر 20 ساله در خلوتگاه زن و مرد دیوانه + عکسازدواج زن نکایی پس از مرگ شوهرش راز ارتباط با قاتل را برملا کردجسد سارا داخل چمدان پیدا شد / شوهر سابقش اعتراف کرد و ..! +عکسوقتی به خانه برگشتم 2 مرد نقابدار از خانه خارج شدند / زنم را در وضعیت هولناکی دیدم و ..! + عکسدسیسه زن جوان خائن برای شوهر‎ بی نوا / با مردی ارتباط شیطانی داشتم تا اینکه ..!+ عکسگفتگو با همدست شیطان / 6 پسر بچه تهرانی را به خلوتگاه کشاندم و ..! +فیلم و عکسپلیس تهران در تعقیب 2 برادر به خاطر قتل مدیرعامل یک شرکت خودرویی‎ + عکس محل قتلشهین 14 ساله بود که از مدرسه اخراج و 3 سال بعد در ارتباط خیابانی باردار شد!پیکر شهید امیر باصره تکاور شهید ناوشکن دماوند پیدا شد + عکستفریح با طعم سرطان! + فیلم و عکس

اخبار زیر را از دست ندهید:

تجاوز وحشیانه دوقلوها به دختر جوان تهرانی / شهروز و کامران به شلاق و تبعید محکوم شدند + عکس

جسد سارا داخل چمدان پیدا شد / شوهر سابقش اعتراف کرد و ..! +عکس

گفتگو با همدست شیطان / 6 پسر بچه تهرانی را به خلوتگاه کشاندم و ..! +فیلم و عکس

تجاوز هولناک به کودک 7 ساله در پایان کلاس قرآن + عکس

دستگیری مهدی مظلومی کارگردان در مرز زمینی آستارا + عکس

میزان درآمد برای حذف یارانه در سال آینده اعلام شد

زندگی شاهانه یک مرد گدا با 3 زنش / این مرد خودش را لو داد + عکس

ازدواج زن نکایی پس از مرگ شوهرش راز ارتباط با قاتل را برملا کرد

مردی نامزد جوانش را به آتش کشید + عکس

سرقت فله ای دوچرخه از یک فروشگاه بزرگ +فیلم

منبع:
https://newsin.ir/